دسترسی سریع

اطلاعیه ثبت نام متقاضیان دوره هفدهم جایزه ملی کیفیت ایران

در اجرای بند 30  از سیاستهای کلی برنامه ششم توسعه کشور ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظلهالعالی) و در راستای تحقق اهداف بند 8 و 24 سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و همچنین نظر به تصویب قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد کشور در مجلس شورای اسلامی به آگاهی میرساند بر اساس بند 20 از ماده 7 این قانون، سازمان ملی استاندارد ایران مرجع رسمی تعیین جایزه ملی کیفیت و برگزاری مراسم مربوط و اعطای جایزه مزبور در کشور  میباشد، با توجه نگاه ویژه قوه مقننه و قوه مجریه  به مقوله کیفیت به اطلاع میرساند تنها جایزه رسمی کشور در حوزه کیفیت که حاصل فرایند دقیق آموزش، ارزیابی دقیق با نظارت همه جانبه سازمان ملی استاندارد است جایزه ملی کیفیت ایران (INQA) بوده که هر ساله طی مراسمی به مناسبت روز ملی کیفیت از برترین های آن تجلیل به عمل میآید.

لذا بدینوسیله از تمامی متقاضیان شرکت در جایزه ملی کیفیت ایران برای شرکت درفرانید ارزیابی دوره هفدهم جایزه ملی کیفیت ایران دعوت بعمل می آورد .متقاضیان حداکثر تا تاریخ 08/07/1400 نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند. متقاضیان محترم جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند با شماره 02632861057 دبیرخانه جایزه ملی کیفیت ایران تماس حاصل فرمایند.

شایان ذکر است شرط اولیه جهت حضور در فرایند ثبت نام جایزه ملی کیفیت ایران داشتن سیستم مدیریت کیفیت و خط مشی بلوغ سازمانی در آن سازمان می باشد.

ثبت نام متقاضیان جایزه دوره هفدهم

ثبت نام مدرسان و ارزیابان