پرسش های متداول سامانه NACI
 
1. می خواهم گواهینامه خودم را تجدید کنم باید چکار کنم؟
ابتدا باید گواهینامه خود را به همراه دامنه ها از طریق قسمت گواهینامه های من موجود در صفحه اول کارتابل خود در سامانه بارگذاری و ثبت نمایید تا به تایید مرکز تایید صلاحیت برسد سپس می توانید اقدام به ثبت درخواست مربوطه نمایید.
2. می خواهم درخواست دامنه جدید برای گواهینامه خود نمایم باید چکار کنم؟
ابتدا باید گواهینامه خود را به همراه دامنه ها از طریق قسمت گواهینامه های من موجود در صفحه اول کارتابل خود در سامانه بارگذاری و ثبت نمایید تا به تایید مرکز تایید صلاحیت برسد سپس می توانید اقدام به ثبت درخواست مربوطه نمایید. اولین مرحله ثبت درخواست ثبت دامنه ها می باشد در صفحه مذکور دامنه جدید را انتخاب نمایید.
3. برای ثبت شعبه به صورت جداگانه چار باید بکنم؟
با توجه به اینکه شناسه ملی و کد اقتصادی تکراری شده و سیستم خطا می دهد لطفا رقم آخر شناسه ملی و کد اقتصادی را تغییر داده و ثبت نام را انجام دهید سپس از طریق لینک ثبت مشکلات سامانه موجود در صفحه اول سامانه مورد را اعلام کنید تا اصلاح شود
4. پس از ثبت درخواست چه باید بکنم؟
درخواست شما پس از ثبت به صورت درخواست ارسال شده در کارتابل شما و در قسمت مربوط به لیست نوع درخواستی که انتخاب نموده اید قابل مشاهده خواهد بود و از طریق دکمه پیگیری آن می توانید گردش درخواست خود را مشاهده نمایید
5. پاسخ درخواست چگونه به دست من می رسد ؟
در قالب درخواست دریافت شده در کارتابل شما ظاهر می شود فقط درخواست دریافت شده امکان ویرایش و تغییر و اضافه کردن مستندات جدید را دارد درخواست ارسال شده فقط برای مشاهده است
6. چه زمانی می توانم مدارک و مستندات پس از پذیرش (مرحله دوم) خود را در سامانه بارگذاری نمایم؟
زمانی که درخواست در به صورت دریافت شده در کارتابل شما باشد و تمامی مدارک و مستندات قبل از پذیرش (مرحله اول) به طور کامل پذیرش شده باشند.
7. فایل های اکسل مربوط به مدارک پس پذیرش را نمی توانم بارگذاری کنم باید چکار کنم؟
دلیل آن مربوط به فرمت نادرست اطلاعات وارد شده در فایل های اکسل می باشد لطفا توضیحات مندرج در این خصوص را به دقت مطالعه و رعایت نمایید.
8. برای اینکه در سامانه coc به من نمونه ارجاع شود باید چکار کنم؟
ابتدا باید گواهینامه معتبر خود را به همراه دامنه ها از طریق قسمت گواهینامه های من موجود در صفحه اول کارتابل خود در سامانه بارگذاری و ثبت نمایید تا به تایید مرکز تایید صلاحیت برسد سپس می توانید از طریق سامانه coc با همان نام کاربری و رمز عبور سامانه تایید صلاحیت خود وارد شوید ونمونه های ارجاع شده را دریافت نمایید.
بازگشت به صفحه اصلی