اخبار استان ها

ادامه بازدیدهای سرزده از واحدهای تولیدی در استان اردبیل

1403/4/20 چهارشنبه

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اردبیل، حسین‌پور سرپرست اداره کل و هیأت همراه به صورت سرزده از خطوط تولید و آزمایشگاه‌های واحدهای تولیدی معراج تجارت آتیه تولید کننده میلگردهای فولادی و شرکت آرتا سوله اردبیل تولید کننده سازه‌های فولادی بازدید و از نزدیک در جریان فرآیندهای تولیدی، کنترل کیفیت محصولات  و مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفتند.
حسین‌پور در این بازدیدها اظهار داشت: با توجه به موفقیت‌های اخیر سازمان ملی استاندارد ایران و عضویت کشور عزیزمان در اتحادیه بین‌المللی تائید صلاحیت آسیا - اقیاسوسیه (APAC) و اتحادیه بین‌المللی تائید صلاحیت آزمایشگاه‌ها (ILAC) و همچنین کمیته مدیریتی سیستم بین المللی ارزیابی انطباق قطعات و محصولات الکترونیکی (IECEE) در کمیسیون بین‌المللی الکتروتکنیک (IEC)، دریافت گواهینامه INSO/ISO/IEC 17025 می‌تواند زمینه توسعه صادرات محصولات تولیدی کشور عزیزمان به 160 کشور را فراهم و موجب ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و خدماتی در راستای تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» گردد.
وی در آخر تاکید کرد: درگاه الکترونیکی مردم دار به نشانی https://1517.inso.gov.ir این امکان را برای شهروندان فراهم کرده تا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با الصاق عکس، ویدیو یا صدا در حوزه‌های مخلتف ارسال نمایند. همچنین شماره تلفن 1517 آماده دریافت نظرات هم استانی‌های عزیز می‌باشد.
یادآور می‌شود با ارسال کد 10 رقمی مندرج در زیر نشان ملی استاندارد به سامانه 10001517 می‌توان از اصالت و اعتبار پروانه استاندارد کالا اطمینان حاصل کرد.